Go to main content

Unikatowa analiza danych

Gdy doszliśmy do etapu tworzenia diagnozy zdaliśmy sobie sprawę, że klienci potrzebują czegoś innego, niż dotąd dostawali. To co im najczęściej proponowano to papierowa wersja opracowania. Niestety, nawet gdy poziom takiego opracowania jest wysoki, pozostaje on niezmienny, aż do następnego badania.

Dzięki naszemu systemowi, możecie Państwo tworzyć dowolną ilość diagnoz w dowolnych konfiguracjach. Nasz system porówna wybrane informacje i dzięki inteligentnym algorytmom stworzy gotową diagnozę w ciągu kilku sekund, wraz z wykresami i słownym opisem sytuacji.

Na przykład, planujecie Państwo działania wśród młodzieży szkolnej. Chcecie zobaczyć, która szkoła, a nawet, która klasa, wymaga wzmożonej uwagi w danej dziedzinie. Potrzebne informacje, będziecie mieć po zaledwie paru kliknięciach myszką. Bez konieczności przeszukiwania kilkudziesięciu stron papierowej wersji. Bez frustracji, że akurat te dane, których potrzebujecie nie zostały ujęte i zestawione w zamówionej diagnozie.
Nasz system daje całkowitą swobodę w wyszukiwaniu i zestawianiu danych, w jakiejkolwiek formie byłby potrzebne, teraz lub za 10 lat.

Ale to nie wszystko. W przyszłości, możecie Państwo przeprowadzić kolejne diagnozy i porównać, ich wyniki z latami poprzednimi. Da to pełny obraz sytuacji, pogląd​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ na skuteczności przeprowadzonych działań i pozwoli wybrać odpowiednią ścieżkę postępowania, co zaprocentuje oszczędnościami budżetowymi.

Dodatkowo nasz inteligentnym system Analizy Słownej, opracuje dla Państwa wyniki liczbowe w formie tekstowej. Dostaniecie Państwo więc nie tylko wyniki liczbowe, ale również opracowanie słowne.

Z doświadczenia wiemy, że jeżeli dane są przedstawione w przystępnej formie, wnioski nasuwają się same. Jeżeli jednak będziecie Państwo potrzebować podsumowania i wyciągnięcia wniosków przez ekspertów, również w tym zakresie służymy pomocą.

Obejrzyj prezentację Konto demo