Go to main content

Tak to działa

  1. Po pierwsze wybieracie Państwo tematykę, która ma się znaleźć w ankietach.
  2. My zajmujemy się ankietowaniem. A robimy to tak:

Uczniowie

Uczniowie w szkołach są ankietowani w formie elektronicznej, poprzez link, który dodatkowo możemy zabezpieczyć hasłem lub systemem tokenów.
Klasyczna forma papierowa nadal cieszy się zainteresowaniem, my jednak sugerujemy naszym klientom wybór nowocześniejszego, elektronicznego rozwiązania.
Daje to Państwu pewność prawidłowego przebiegu badania, gdyż:

  • widzą Państwo na bieżąco postępy w każdej szkole
  • dzięki systemowi tokenów (jedna ankieta na jednego ucznia) macie Państwo pewność, iż nikt niepowołany nie wypełnił formularza
  • uczniowie nie muszę wypełniać ankiety w szkole, mogą zrobić to w domu
  • dane dostępne są w momencie wykonania badania

Ale to nie wszystko. Dodatkowo, każdy z dyrektorów może mieć własne konto, która pozwala na podgląd wyników z danej szkoły. Daje to nieograniczone możliwości planowania działań profilaktycznych i sprawdzania ich efektywności na przestrzeni wielu lat.

Mieszkańcy i inne grupy

W związku z pandemią COVID-19 musieliśmy zrezygnować z ankietowania na ulicy. Jednak dzięki mediom społecznościowym, reklamie, konkursom, plakatowaniu i akcjom ulotkowym udało nam się osiągnąć nawet lepsze efekty, niż poprzednio. Pozwoliło nam to całkowicie zrezygnować z wersji papierowej ankiety.
W przypadku większych miejscowości prowadzimy ankietę wykorzystując nowoczesne rozwiązania, jak infokioski rozstawione w strategicznych miejscach (urzędy, przychodnie, duże zakłady pracy) umożliwiające prowadzenie badań na szeroką skalę.
Mamy też opracowany system współpracy z biznesem prywatnym, który umożliwia nam szybkie i skuteczne ankietowanie pracowników w miejscu ich pracy.
Udostępniamy też dedykowaną infolinię, na którą mieszkańcy mogą zadzwonić i wypełnić ankietę przez telefon.

I już możecie Państwo analizować zebrane dane.

Oczywiście, gdy potrzebujecie naszej pomocy, nasza infolinia, będzie bardziej niż chętna by odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Również, gdy będziecie potrzebować byśmy to my opracowali dla Państwa odpowiednią analizę i dobrali odpowiednie dane, zrobimy to z przyjemnością.

By dowiedzieć się więcej na temat naszej unikatowej analizy danych kliknij w przycisk.

Unikatowa analiza danych

A następnie wyciągnąć wnioski

Z doświadczenia wiemy, że jeżeli dane są przedstawione w przystępnej formie, wnioski nasuwają się same. Jeżeli jednak będziecie Państwo potrzebować podsumowania i wyciągnięcia wniosków przez ekspertów, również w tym zakresie służymy pomocą.

Obejrzyj prezentację Konto demo